Nadčasovost ukrytá v pohovkách

Pohovka by už samo o sobě měla alespoň do určité míry splňovat podmínku nadčasovosti, protože to není věc, kterou bychom mohli kupovat každý rok a tu starou jen tak zahodit. To si však při kupování horkých novinek, které o chvíli vyjdou z módy, ale neuvědomí každý. No s některými pohovkami si v tomto ohledu můžete dát skutečně pohov.
Skvělý návrhář se skvělou společností
Pokud se spojí vynikající designér se stejně vynikajícím výrobcem s inovativním a originálním přístupem, musí z toho prostě proutěné koše vzniknout něco perfektní. A je to opravdu tak. V tomto případě jde o spojení sil uznávaného designéra Antonia Citteria se společností Vitra, takže je každému jasné, že výsledek této spolupráce bude stát za to. Nuž a pohovka ” Suita ” opravdu za to stojí.
Moderní kouzlo starých dobrých časů
Nemůžeme říci, že by při této pohovce vyloženě šlo o retro. Stejně nemůžeme říci, že by šlo o staromódní styl, který nemá čím zaujmout. No nemáme ani pocit, že bychom se setkali s ničím výsostně moderním. V každém ohledu tedy při pohovce ” Suita ” cítit zmíněnou nadčasovost.
Se svými jemnými oblými tvary v kombinaci s přímými liniemi má v sobě něco z designu starších období, který nám dnes připadá nesmírně milý a příjemný nejen na pohled, ale i na dotek. Všimněte si však například ocelové nožky, na kterých pohovka stojí – jde o velmi moderní dětský pokoj pohovkou prvek ať už svým provedením nebo tvarem.
Podle vašich představ
Další skvělou vlastností této pohovky je její modulárnost nebo jinak řečeno, flexibilita. Právě proto se hodí jak do velkých, tak i do malých prostor, protože si ji její majitel dokáže rozmístit a použít přesně na míru konkrétní místnosti.
V rámci této flexibility můžeme hovořit i o jejím mnohostranném využití, které se týká toho, zda se ji rozhodnete umístit jako hlavní pohovku v obývacím pokoji, jako vedlejší prvek v roli jakési lenošky někde v pracovně nebo dokonce své místo najde i ve větší předsíni. Stejně však může být ve funkci solitérního kousku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>