Nafoukněte si nábytek!

Nábytek nemusí být jen nutně dřevěný, plastový nebo kovový. A nemusí neustále zůstávat v jen jedné podobě, ale může se měnit. Řeč je o nafukovacím nábytku.
Praktické i zdravotní
Při detailnějším pohledu například na nafukovací postele zjistíme, že vůbec nejde jen o nějaký módní rozmar této doby, ale že takový nábytek má i svou praktickou stránku. A dokonce v tomto případě může jít io jeho pozitivní zdravotní účinky.
Praktická je nafukovací postel v tom, že pokud k vám přijde nečekaná návštěva, kterou byste za normálních okolností neměli kam na noc uložit, jednoduše ze skříně vytáhnete tento kousek, postel nafouknete a host se vyspí jako v bavlnce.
Pokud jde o její zdravotní rozměr, nafukovací postele často velmi pomáhají při bolestech páteře a dětské vyvýšené postele krčních obratlů. Když se nemůžete kvůli nim pořádně vyspat na normální posteli, vyzkoušejte nafukovací. Často je totiž jejich povrch i celková konstrukce vyrobená tak, aby spícímu člověku dopřáli skutečný komfort.
Samozřejmě, záleží také na tom, jakou nafukovací postel si koupíte. No když se vám chce investovat o něco více, určitě nekoupíte špatně. Takové postele totiž často mívají například i protiskluzový nebo i voděodolný povrch. Navíc budete spát v podobné výši jako na klasické posteli.
Nafukovací křesla jsou in
Pokud do svého bytu hledáte něco netradičního, určitě si pořiďte nafukovací křeslo. Existuje mnoho provedení různých tvarů a barev, takže určitě si nějaké nafukovací křeslo vyberete. Je navíc velmi praktické, protože ho nafouknete pouze v případě potřeby, takže nemusí vůbec vadit.
Slouží i jako perfektní interiérový doplněk. Vždyť představte si například takové červené nafukovací křeslo, které můžete využít i jako solitér. Takové křeslo bude vhodným doplňkem i do dětského pokoje. Vaše děti se určitě potěší, když budou mít ve svém království křeslo ve tvaru fotbalového nebo basketbalového míče.
Nafukovací křeslo je velmi pohodlné, sedí se na něm oslovují perfektně. Navíc ho ve vyfukování stavu uložíte prakticky kamkoliv a nafouknete ho kdykoliv, když budete potřebovat. Je docela lehké a tedy není žádný problém ho přemístit, kde ho budete v dané chvíli nejvíce potřebovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>